Her Place.

Ubrana w sukces

W świecie, który zmienia się każdego dnia, wszystkie chcemy czuć się wyjątkowo. Nieustannie dążymy do doskonałości, ponieważ wiemy, że zasługujemy na więcej. Jesteśmy odważne, niezależne, a kobiecość to nasz powód do dumy.


Marka Her Place powstała z myślą o tym, aby wspierać nas w pokonywaniu codziennych wyzwań. Wysokiej jakości materiały, perfekcyjne wykonanie, oryginalne fasony i funkcjonalne rozwiązania są tym, co ją wyróżnia i co sprawia, że ubrania Her Place staną się idealnym rozwiązaniem na spotkanie biznesowe, uroczysty obiad w gronie najbliższych czy romantyczną kolację we dwoje. Subtelnie łącząc ponadczasową elegancję z zadziorną nutką prowokacji, są doskonałym wyborem dla tych z nas, które chciałyby, aby ich ubrania były sposobem na wyrażenie siebie.

Her Place to jednak nie tylko moda, lecz także społeczność kobiet silnych, niezależnych i znających swoją wartość. To miejsce, które inspiruje oraz tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń.

Założycielką marki Her Place jest Joanna Górska – kiedyś blogerka, wokalistka, dziś działająca w biznesie i branży kreatywnej organizatorka spotkań z zakresu motywacji i rozwoju osobistego. Na co dzień związana z regionem Warmii i Mazur. Jej projekty powstają z tęsknoty za tym, czego współczesna kobieta nie może znaleźć w sklepach. Zamiłowanie do niebagatelnych rozwiązań i dążenie do satysfakcji są tym, co ją inspiruje i napędza do działania.  Od początków swojej zawodowej drogi marzyła o stworzeniu społeczności kobiet silnych, niezależnych i znających swoją wartość.