W tym miesiącu w Koszarach Funka w Olsztynie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Ubrana w sukces”. Przy kawie i słodkim poczęstunku rozmawiałyśmy o nowej kolekcji Her Place, a także wymieniałyśmy się modowymi spostrzeżeniami. Sprawdźcie, jak było!

W środę, 25 października 2017 roku, przedstawiciele Her Place po raz pierwszy spotkali się z olsztyńskimi miłośniczkami dobrego stylu i niebanalnych stylizacji. Wszystko po to, by nowo projektowana kolekcja marki stanowiła perfekcyjną odpowiedź na realne zapotrzebowania i gusta użytkowniczek.

Spotkanie odbyło się w kameralnej i przytulnej atmosferze. Przy kawie i słodkim poczęstunku rozmawialiśmy o modzie – ulubionych zestawieniach, praktycznych rozwiązaniach stylizacyjnych czy najchętniej wybieranych fasonach. Uczestniczki spotkania chętnie dzieliły się swoimi obserwacjami dotyczącymi zarówno kroju ubrań dostępnych w popularnych sklepach, jak i trudności w znalezieniu stylizacji idealnie dopasowanych do ich potrzeb i typów sylwetki. Nad całością pogawędki czuwała założycielka marki, Joanna Górska, która udzielała wskazówek modowych, a także wprowadziła panie w tajniki analizy kolorystycznej i samookreślenia typu sylwetki.

Bardzo dziękujemy za inspirujący czas spędzony wspólnie, za wszystkie miłe słowa, a także cenne uwagi. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatni raz, gdy spotykamy się w tym gronie!

Do zobaczenia!